CHATA SLUNEČNÁ

SkiareálySkiareál Aldrov

Lyžařský areál Aldrov leží v nadmořské výšce 733 m n.m. a lyžaři si zde mohou vybrat jednu ze 4 sjezdových tratí - 3 se nacházejí na lanové dráze nazvané Prezidentský expres a jedna na vleku Jizerka. Díky umělému zasněžování nabízí areál vynikající podmínky začínajícím i pokročilým lyžařům po celou zimu. Na své si tu přijdou i milovníci večerního lyžování, protože sjezdovky jsou osvětlené.

Ski areál disponuje veškerým zázemím počínaje občerstvením, půjčovnou lyží a snowboardů, jejich servisem a v neposlední řadě nabídkou Ski školy. V letošním roce se propojili 2 areály Vítkovického údolí (Aldrov a Vurmovka) jedním odbavovacím systémem. Vznikl "Golden Pass", se kterým můžete navštívit lanovku a 2 vleky, to je celkem 5 sjezdovek, mezi kterými můžete přejíždět skibusem.

Více info na www.skialdrov.cz


Skiareál Vurmovka

Skiareál Vurmovka se nachází v nadmořské výšce 750 - 850 m.n.m. Je vhodný především pro rodiny s malými dětmi.Společné jízdenky pro celé Vítkovické údolí formou bezdotykových karet.Více info na www.volny.cz/vurmovka


Skiareál Herlíkovice

Herlíkovice nabízí dvousedačkovou lanovou dráhu dlouhou 1450 m, lyžařský vlek a k lyžování upravované sjezdové tratě všech druhů obtížnosti. Lanová dráha vede na vrch Žalý - 1019 m n. m., odkud je nejen krásný výhled na panorama Krkonoš včetně Sněžky, ale i pohodlný přístup na běžecké tratě na Benecku a dále na Mísečky. Herlíkovice zahrnují jak černou sjezdovku 1400 m dlouhou s převýšením 410 m tak červenou sjezdovkou podél lanové dráhy. Milovníci krásných výhledů mohou využít modré sjezdovky, odkud se mohou dostat do areálu Bubákov k dalším vlekům a lyžování. Rovněž Bubákov poskytuje velmi dobré podmínky pro lyžování.

Více info na www.snowhill.cz/herlikovice


Skiareál Špindlerův Mlýn


Svatý Petr

Medvědín

Labská

SKIAREÁL Špindlerův Mlýn provozuje 5 lanových drah a 11 lyžařských vleků ve Špindlerově Mlýně a na Horních Mísečkách, celkem 25 km sjezdových tratí, z kterých je 95% technicky zasněžováno. Skipas zakoupený na kterékoliv pokladně je možno využít na všech lanových drahách a lyžařských vlecích (na LD Labská, LV na Horních Mísečkách, na LV Davidovka a Horal je možno využít nižší regionální jízdné).

Více info na www.skiareal.cz


Skiareál Rokytnice nad Jizerou

Společnost provozuje dvě čtyřsedačkové lanové dráhy a 10 lyžařských vleků. Obě lanové dráhy naleznete v areálu Horní Domky. Lanová dráha Lysá hora vede do nadmořské výšky 1 315 m n.m. a lanová dráha Horní Domky je v provozu i v letním období.


Více info na www.skiareal-rokytnice.czStránky rekreačního objektu CHATA SLUNEČNÁ | webdesign & webmaster: XxX | Copyright 2018